Jak odmrozić fundusze wykorzystane na zakup samochodu?

 

Popularne przekonanie głosi, iż zakup samochodu szczególnie nowego, to jedna z najgorszych inwestycji, przynosząca straty właściwie od pierwszej chwili użytkowania pojazdu. Zdecydowanie nie da się ukryć, iż auto jest luksusem, który sporo kosztuje. Warto jednak wiedzieć, że istnieje skuteczny sposób na odmrożenie i wykorzystanie pieniędzy już przeznaczonych na wykupienie auta.

Wykup samochodu

Niezależnie od tego, czy zdecydowaliśmy się na kredyt czy na leasing, w pewnym momencie konieczne jest dokonanie płatności ostatniej raty a auto staje się naszą własnością. W przypadku leasingu jest to oczywiście opcja, jednak trzeba przyznać, iż dla wielu osób prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa jest to zdecydowanie pożądany krok.
Auto, nawet pomimo tak bolesnego spadku wartości w porównaniu z ceną z salonu, po kilku latach wciąż jest warte sporą sumę pieniędzy. A inwestowane pieniądze przynoszą zyski. Czy można zjeść ciastko i mieć ciastko? W niektórych przypadkach zdecydowanie tak.

Prywatna pożyczka pozabankowa pod zastaw auta


Jeżeli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami samochodu możemy wziąć bardzo atrakcyjną pożyczkę pod zastaw auta w instytucjach pozabankowych. Jakie są zalety takiego rozwiązania?
Współpraca z instytucjami pozabankowymi pozwala na skorzystanie z dodatkowych środków finansowych bez niepotrzebnego obciążania historii naszej firmy w BIK, KRD, BIG etc. W praktyce oznacza to, że przedsiębiorcy, którzy przykładowo są w trakcie długiego procesu kredytowego we współpracy z bankiem, mogą skorzystać z wygodnego finansowania w okresie, gdy bank weryfikuje zdolność kredytową przedsiębiorcy.
Ponadto finansowanie we współpracy z instytucją pozabankową można uzyskać również pod zastaw nieruchomości, a to przekłada się na kwoty nawet do 1 mln PLN. Tego typu rozwiązania musi znać każdy przedsiębiorca.
Produkty tego typu obowiązkowo powinien znać każdy przedsiębiorca.

 

Blog

Ostatnio dodane aktualności

Jak odmrozić fundusze wykorzystane na zakup samochodu?

Popularne przekonanie głosi, iż zakup samochodu szczególnie nowego, to jedna z najgorszych inwestycji, przynosząca straty właściwie od pierwszej chwili użytkowania pojazdu. Zdecydowanie nie da się ukryć, iż auto jest luksusem, który sporo kosztuje. Warto jednak wiedzieć, że istnieje skuteczny sposób na odmrożenie i wykorzystanie pieniędzy już przeznaczonych na wykupienie auta. Wykup samochodu Niezależnie od tego,…

Działamy na terenie całej Polski